top of page

Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı ve WEB 2.0 Araçları İle Etkinlik Tasarımı Çalıştayı Gerçekleştirildi.

Projemiz faaliyetlerinden olan Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı ve WEB 2.0 Araçları İle Etkinlik Tasarımı çalıştayınıgönüllü 50 öğretmenle tamamladık.

2-3 Ekim 2021 tarihlerinde gerçekleştirilen çalıştaya Erdemli İlçesi okullarında görev yapan okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise öğretmenleri katıldı.

Erdemli Rehberlik ve Araştırma Merkezi ve Yenilikçi Girişim Derneği üyelerinin eğitmenlik yaptığı çalıştayda, destek eğitim odası ve bireyselleştirilmiş eğitimi planı nasıl hazırlanır, 5E öğrenme modeline göre teknoloji odaklı etkinlik planı nasıl tasarlanır konuları irdelendi. Örnek Bireyselleştirilmiş Eğitim Planı, WEB 2.0 araçları ile hazırlanmış örnek etkinliklerin incelendiği çalıştaya katılan gönüllü öğretmenler kendi okullarında uygulamak için Bireyselleştirilmiş Eğitim Planı geliştirdiler ve bu planlarda yer alan kazanımlardan birine yönelik etkinlik tasarımı yaptılar. Tüm katılımcılara Erdemli İlçe Millî Eğitim Müdürü Yusuf Açıkyörük  tarafından katılım belgeleri takdim edildi.

bottom of page